ADVANRPS YAZILIM

Nisan 2014 tarihinde kodlaması tamamlanan Advan RPS 25-26-27 Nisan 2014 Tarihinde Antalya/Alanya/Adenya otelde çözüm ortaklarımız ‘ile birlikte yapılan lansman toplantısı ile Türkiyede Barkod sistemleri alnında faaliyet gösteren seçkin yazılım bayilerine tanıtıldı. 15 Mayıs 2014 Tarihinden itibarende müşterileri ile buluşmaya başladı.
1-1
Advan RPS ; Barkodlu satış yapan işletmeler , Kuruyemişler ve Restorantlar için özel olarak geliştirildi. Android telefonlarda ve tabletlerde çalışanPatron , Garson , Mutfak ve SMS programları ile sizlere bütünleşik ve konforlu bir yapı sunar.
Sistem bilgisayarına kurulduğunda ne kadar farklı bir yazılımla karşı karşıya olduğunuzu anlarsınız . Her şey çok kolay ve tam da istediğiniz yerdedir.
Kendinizi güvende hissedersiniz . Çünki Advan RPS’te kotrolunuz dışında hiç bir şey yoktur.

 

Kimler için geliştirildi ?

 • Restorantlar
 • Cafeler
 • Marketler
 • Bakkallar
 • Büfeler
 • Şarkuteriler
 • Kasaplar
 • Kuruyemişler (Tüm Elektronik’in bize özel ürettiği Kuruyemiş Terazisi İle)
 • Manavlar
 • Giyim Mağazaları
 • Ayakkabı Mağazaları
 • Hediyelik Eşya Satıcıları
 • Kırtasiyeler
 • Züccaciyeler
 • V.b tüm parekendeciler

Restorantların temel ihtiyacı olan adisyon ile müşteri siparişleri alınır. Alınan siparişler ilgili mutfaklara yazılı mesaj olarak gönderilir, ilave sipariş alınabilir. Adisyonlar farklı alt gruplara bölünebilir. Masa taşıma ve masa birleştirme işlemi yapılabilir. Her bir masanın toplam oturma süresi son sipariş süresi bakiyesi ve hizmeti veren garson bilgileri tek ekranda gözükür. Ürünleri ve ürün gruplarını farklı renklerle gösterebilir. Farklı ödeme tipleriyle hesap kapatılabilir. Vardiya sistemi uygulanabilir ve raporlanır. Hızlı tahsilat ve içerik görme özelliği. Sınırsız masa tanımı yapilabilir. Oransal ve miktarsal indirim uygulaması yapılabilir. Terazi ile tartılı ürünler satılabilir. Tek ekrandan tüm ürünlere erişilebilir. Dokunarak ve ödeme tipini seçerek hızlıca satış yapılabilir. Daha hızlı satış için barkod kullanılabilir. Marka kesebilir Markalar tek tek veya pusula şeklinde olabilir. Aynı anda çok sayıda kasa kullanılabilir. Anlaşmalı Cariler için iskonto uygulanabilir. Yazar kasadan resmi fiş kesilebilir. Stoklarda menu? şeklinde satış yapılabilir. Müşteri telofunundan tanımlanabilir. Fatura kesilebilir. Elterminali ile sipariş alınabilir. İskonto indirim ve ikramlar kullanıcı yetkisine bağlanabilir. Restoran otomsyon programı yla eandroid telefonda masalara yemek siparişi gecilebilir

AdvanRps - Teknocom

AdvanRps Restorant

Restorantların temel ihtiyacı olan adisyon ile müşteri siparişleri alınır. Alınan siparişler ilgili mutfaklara yazılı mesaj olarak gönderilir.

AdvanRps - Teknocom

AdvanRps Terazi

Terazi ile tartılı ürünler satılabilir. Tek ekrandan tüm ürünlere erişilebilir. Dokunarak ve ödeme tipini seçerek hızlıca satış yapılabilir.

AdvanRps - Teknocom

AdvanRps ile Hızlı Satış

Dokunarak ve ödeme tipini seçerek hızlı satış yapılabilir. Daha hızlı satış için barkod kullanılabilirsiniz. Ayrıca farklı ödeme tipleriyle hesap kapatılabilir.

AdvanRps - Teknocom

AdvanRps Raporlama

AdvanRps ile stok, cari, kasa vb. Bilgileri sayısal ve grafiksel olarak analiz ve raporları gözden geçirebilirsiniz. Bu şekilde kolay hesap kontrolü yapabilirsiniz.

ADVANRPS KULLANIMI

Stok kart İşlemleri 1

Stok kart İşlemleri 2

Cari – Personel – Banka – Gider Kartları

Satış İşlemleri -1

Satış İşlemleri -2

Satış İşlemleri -3

Satış İşlemleri -4

Stok giriş işlemleri

Depo fişleri

Usb Terazi işlemleri

Rezervasyon

Raporlar

Kasa İşlemleri

Android Patron Ekranı

Android Mutfak uygulaması

Android Garson uygulaması

AdvanRps Yazılımına sahip olmak için şimdi Teknocom ile iletişime geçin!

Çok uygun fiyatalarda üstün hizmet garantisi sunuyoruz eğitim ve kurulum sonrası teknik destek hizmetlerimiz bulunmaktadır.