aractakip32232

Araç Takip Sistemleri

Araç takip sisteminin çok iyi çalışması için kullanılan tüm teknolojilere hakim olunması ve bunları bir uyum içinde çalıştırmak gerekiyor. Bu yüzden kendi yazılımlarımızı ilk aşamasından son aşamasına kadar kendimiz üretiyoruz. Bunun için teknolojiyi yakından takip eder ve devamlı sistemimize yeni teknolojileri uygularız. Sistem bütününde ortak bir çalışma mantığı kullandığımız için sistemin başına oturduğunuz andan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Araç takip sistemi sahibi olduğunuzda cihazın 7/24 çalışması gerektiğini biliyoruz. Cihazında bir problem olduğunda cihazı yedek bir cihaz ile değiştirip onarım sürecinde aracı cihazsız bırakmıyoruz. Cihaz değişikliği sizin sistemi kullanmanızı etkilemez.

home1_slide_1

NEDEN ARAÇ TAKİP SİSTEMİ?

aractakipsistem1
Kontrol ve Denetim Sağlar

7 gün 24 saat takip ve detaylı raporlamalar sayesinde araçlar ve sürücüler üzerindeki kontrol ve denetim sağlar. Saha ekiplerinin mesaiye uyum süreçlerini kontrol ederek verimliliğin artması

aractakipsistem2
Yakıt Tüketiminizi Azaltır

Araçların aşırı hızlı kullanımının önlenmesi, belirlenen rota dışına yapılan seyahatlerin denetimi, rölantideki gereksiz çalışma süresinin kontrolü ve mesai dışı araç kullanım denetimleri sayesinde yakıt tüketiminde %20’ye varan tasarruf sağlar.

aractakipsistem3
Güvenli Sürüşü Sağlar

Araçların aşırı hızlı ve agresif (ani hızlanarak veya yavaşlayarak) kullanımını önleyip daha güvenli ve trafik kurallarına uygun bir sürüş sağlar.

aractakipsistem4
Zamandan Tasarruf Ettirir

Sahadaki ekiplerinizi telefon trafiğine girmeden masa başından hızlıca koordine edebilir ve rota yönetimi sayesinde varış noktalarına en kısa yoldan, zamanında ulaştırabilirsiniz.

aractakipsistem5
İşinize Özel Çözümler Sunar

Isı takip sensörleri sayesinde frigofrik dolaplı araçlarınızdaki ısı değişikliklerini kolayca takip edebilir, hassas gıdaları zarar görmeden müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Ağırlık sensörleri ile hafriyat kamyonlarınızdaki tonaj aşımını önleyerek cezalardan kurtulabilirsiniz.

aractakipsistem6
Çalınmaya Karşı Korur

Motor blokaj özelliği ile aracınız, herhangi bir çalınma durumunda uzaktan müdahale ile hareket edemez hale getirilir. Aracınızın hareketsiz halde bulunduğu konum bilgisine ulaşmanız sayesinde olası maddi kayıplarınız önlenmiş olur.