EMEX YAZILIM

Ticari Otomasyon Çözümleri Sunuyoruz

Parametrik içerik yapısı ile konforlu bir çalışma olanağı tanıyan Emex Yazılım,sade ve kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir.Bugüne kadar alışılmış diğer yazılımların dışında daha kolay kullanım ancak daha fazla işlevselliği ile iş hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Tüm sektörlerin tek ortak noktası olan Emex Yazılım; piyasada faaliyet gösteren tüm sektörler için ayrı ayrı düşünülmüş ve ticaretin ortak mantığı ile üretilmiştir. Emex Yazılım; sizin ve şirketinizde çalışan tüm departmanların üzerindeki gereksiz yükleri kendi üzerinde toplayarak kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sğlayacaktır. Daha hızlı, daha verimli ve daha kolay olan Emex Yazılım ürünleri; işletmenize bir çok yeniliği getirecektir.Müşterilerinizi daha iyi tanıyacak, işletmenizin finansını tek tuşla kontrol edebilecek ve getireceği birden fazla özellikle sizlere yeni bir yazılım anlayışını benimsetecektir .
pcpos
Emex Yazılım - Teknocom

Emex ile Artık Satış Yapmak  Artık Çok Kolay

Bilgisayar kullanamayan bir insan bile Emex Yazılım ile siparişlerini verebilir

Emex Yazılım - Teknocom

Barkodlu ve barkodsuz ürün satabilirsiniz

Piyasada ki Bütün Barkodlu Terazi Ve Yazarkasalar İle Tam Entegrasyon İle Çalışır

Emex Yazılım - Teknocom

Kasap Defteri Tutmak Sizin İçin Çokmu Zor ?

Ne olacak şimdi? Burda Devreye Emex Yazılım Giriyor.

Emex Yazılım - Teknocom

Perakende sektörünün sıkıntısı şüphesizki stoktur.

Korkmanıza gerek yok, Emex yazılım ile  artık çok kolay.

Sınırlarınızı aşın!

Perakende sektörünün en büyük sıkıntısı şüphesizki stoktur. Firmalar büyüdüklerini zannederken şişmanlamaktadırlar. Günümüzün en büyük hastalıklarından olan obezite ye Emex Yazılım farklı çözümler üretmiştir. Tüm stokların satın almadan satışa kadar depo ve şube bazında Emex Yazılım ile izleyebilirsiniz. Hangi depomda ne kadar malım var yada hangi şubemde ne kadar malım var diye tahminde bulunmak yerine bir iki tuşa bakarak firmanızın analizini çıkarabilirsiniz. Depolarınız arasında ürün sevkini mobil ürünler sayesinde hızlıca gerçekleştirebilir; iadelerinizi gene mobil olarak yapabilirsiniz. Firmaya yada merkez depoya sipariş vermek te mağaza yöneticiniz için artık çok kolay. Bilgisayar kullanamayan bir insan bile Emex Yazılım ile siparişlerini verebilir ürünleri bilgisayara işleyebilir nasılmı?

Her işin olduğu gibi perakendeciliğinde can damarı satın alamdır. Büyüklerimiz malı alırken kazanmak lazım demişler.  Emex Yazılım satın almacıların işini çok kolaylaştırmakata kıyaslamalı ve satışa göre satınalma önerileri sunmaktadır. Satınalma yapılacak dönem içinde bu ürün aynı gün sayısında kaç adet satmış; bu ürünün rakiplari ne kadar satmış; rakiplerinden ve satın alınan üründen kazanılan paralar; ürünlerin raftaki hareketi ve depolardaki miktara kadar bir çok analizi tek bir ekranda müşterilerine sunan  Emex Yazılım hatalı satın almanın önüne geçmektedir. Ayrıca yıllık anlaşamalar bilgisayara taşınmakta ne zaman insert, ne zaman gondol gibi sorulara gerek olmadan firmalara faturalar kesilmektdedir. Ürünler satın alma şartı yada fiyat listelerinde farklı gelirse veya siparişten farklı gelirse depocu uyarılmakta ve yapması gereken işlemler yönlendirilmektedir.

Emex Yazılım - Teknocom

Emex Terazi,Yazarkasa

Piyasada ki bütün barkodlu terazi ve yazarkasalar İle tam entegrasyon İle hatasız ve sorunusuz çalışır.

Emex Yazılım - Teknocom

Emex ile çok kolay

Sizin ve şirketinizde çalışan tüm departmanların üzerindeki gereksiz yükleri üzerinizden alır.

Emex Yazılım - Teknocom

Emex  ile Stok Takip

Tüm stokların satın almadan satışa kadar depo ve şube bazında Emex Yazılım ile izleyebilirsiniz

Emex Yazılım - Teknocom

Emex Yazılım Sizlerle

Daha hızlı ve daha kolay olan Emex Yazılım ürünleri; işletmenize bir çok yeniliği getirecektir.

Manav Stoğu Tutmak Çokmu Zor ?

Halden domates, biber, patlıcan vesaire aldınız. Domatesi birinci gün sattınız. Ama ezilen yada satılmayan domatesler ikinci güne kaldı. Halden de tekrar aynı kalite domates geldi. Ne olacak birinci gün gelen domatesi aynı domatesle beraber de satamazsınız. Hemen ikinci kalite ürün olarak başladınız satmaya. Ama bu ürünün hiç girişi yok başladı stok eksiye düşmeye. Diğer birinci kalite domateste ise bu stok hala mevcut. Ne olacak şimdi? Burda Devre Emex Yazılım Giriyor

Et stoğu mu? 

Et stokalarınızı tutamıyorsunuz değil mi? Çünkü et karkas geliyor; kıyma, biftek, bonfile vs. değişik ürünler olarak çıkıyor. Karkas et stoğunuz sürekli artarken; kıyma, biftek, bonfile vs. stoklarınız sürekli eksiye düşüyor. Size önerilen ise üretim çıkış fişi. Ama karkas et sürekli standart gelmediği için veya üretimden sürekli eşit üürünler çıkmadığı için üretim doğru sonuçlar vermiyor. Yada siz bir adım daha öte geçtiniz ve birde köfte yaptınız. Köftenin içinde dana karkas dan gelen kıyma ve bir sürü ilave ürün var. Yani siz köfte sattığınız zaman hem karkas etin hemde köfteye katılan baharat tarzı ürünlerin stoğunu tutmak istiyorsunuz.

Emex Yazılım ile şirketinizin depodaki bütün operasyonlarına kolayca hâkim olup, bilgiye tek elden ulaşabilirsiniz. Sistem kaynaklarınızı sürekli kontrol altında tutacağınız için, şirketinizi de kontrolünüz altında tutarsınız. Böylece elde olmayan masraf kalemleriniz azalır, verimliliğiniz ve dolayısıyla cironuz artar.

Ramazan Kumanyası Hazırlamak Stoğunuzu Bozar Diye Korkuyormusunuz?

Gider Tablosunu günlük,haftalık,aylık ve Yıllık Tek Bir Rapor İçinde Almak İstermisiniz?

Cola Faturası Girmek Saatlerinizi Alıyor ve Faturayı buna rağmen tutturamıyorsuz?

Mal alımı yaparken Hızlı Bir Şekilde Fiyat Farkı Faturası  Kesmek İstermisiniz?

Terazi Ve Yazarkasa Bilgi Tranferi Çok mu Karmaşık ?

Ve Daha Onlarca Soru Ve Sorunlarınız Cevabı EMEX YAZILIM’da

Sİz İstediniz Biz Yaptık Ve En İyisi Oldu

Piyasada ki Bütün Barkodlu Terazi Ve Yazarkasalar İle Tam Entegrasyon İle Çalışır

Emex Yazılımına sahip olmak için şimdi Teknocom ile iletişime geçin!

Çok uygun fiyatalarda üstün hizmet garantisi sunuyoruz eğitim ve kurulum sonrası teknik destek hizmetlerimiz bulunmaktadır.