Kamera Güvenlik Sistemleri

bannerteknocomguvenlik1
IP tabanlı video sistemleri; bilgisayar ağlarını kullanarak iletişim kuran kameralar, sunucular, video yönetim yazılımları ve izleme istasyonlarından oluşmaktadır ve günümüzde büyük güvenlik projelerinin tümünde tercih edilmektedir. Birincisi kurumların bilgisayar ağ yapılarının artık yüzlerce kameradan gelen veriyi taşıyabilecek kadar güçlenmiş olması, bir diğeri ise IP tabanlı kameraların (kısaca IP kameraların) sunmakta olduğu kaliteli görüntünün, güvenlik birimlerinin işlerini daha verimli yapmalarına yardımcı olmalarıdır.

Teknocom, hızla artan güvenlik ihtiyacının, işletmeleri daha yaratıcı ve daha ekonomik ancak teknolojiden ve kaliteden ödün vermeyen çözümlere doğru ittiği bir dönemde; her türde ihtiyacı karşılayabilecek yüksek teknolojiye sahip ürünleri ile Elektronik Güvenlik sektöründe de varlığını sürdürmektedir.

Teknocom bu konudaki çözümlerini, detaylı çalışmalarla ve pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen global markalarla yapılan işbirlikleriyle geliştirmiştir. Teknocom ürün kalitesi, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki tecrübesi ve eğitimli bayi kanalı ile bu alanda fark yaratmayı hedeflemektedir.

Teknocom ev, ofis gibi en küçük kapasiteden, kamu ve özel sektör kurumlarının en yüksek kapasitedeki anahtar teslimi projelerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek yapıda; çeşitli teknoloji, özellik ve kapasitelerde güvenlik sistemleri ürünlerini ürün gamında bulundurmaktadır.

kamera1231231

İç Ortam Kamerası

kamera-dis-ortam

Dış Ortam Kamerası

dvrkayit-cihazı-12

DVR Kayıt Cihazı

IP KAMERA

Ip Kamera Ip Kamera Güvenlik Kamera Sistemleri teknolojisinde gelinen en son nokta desek yeridir. Ip Kamera çözünürlüğü mega piksel olarak tercih edildiğinde tek başına Kamera Sistemi demektir. Ip Kamera fiyatı kimi kullanıcılara göre yüksek olsa da aslında öyle değildir. 4-5 megapiksel bir Ip Kamera bir çok kameranın görevini tek başına gördüğü gibi aynı zamanda görüntü kalitesi olarak mükemmel seviyeye ulaşmıştır. Kablosuz Ip Kamera tercih edildiğinde kablo ve işçilik maliyeti düşeceği için aslında fiyat olarak diğer Kamera Sistemleri ile arasında pek fark kalmaz. Güvenlik Sistemleri Teknolojisi o kadar ileri gitmiştir ki bu harika yazılım örneği Ip Kameralar da bunların neticesidir. Artık İp Kamera Kullanmak İçin Çok Sebebiniz Olacak…

 

telefonda-takip-sistem2121

Telefondan Anlık Takip

gece-goruslu-kamera213111

Üstün Gece Görüş Kalitesi

paraokuma-plaka-okuma

Para ve Plaka Okuma