Personel Devam Takip

kartli-gecis-sistemler2i
İşletmelerde personel takip kontrolü halen ya güvenlik kontrolünde imza defteri uygulamaları ile yapılmakta veya, bir güvene dayalı sistemle yürütülmektedir. Bu bir çok işletmede daha sonra belirli bir sorun meydana getirmektedir, huzursuzluklar, tartışmalar meydana getirir, suistimal yaşanır, Kişiler ya işe gelmeden taklit imza atılır veya geç gelseler bile geldikleri saatin dışında daha erken bir saati yazarak girişleri sağlanır, bu zamanla bütün personel üzerinde kötü bir izlenim bıraktırır, haklılar bile haksız duruma geçer, bu nedenle işletmelerde personel Takip sistemi olmazsa olmazların içresinde yer almalıdır.

 

Sizde çok geç olmadan personel takip sistemlerimizi kullanarak haksız Kazancın önüne geçin yazılım ve donanım avantajlarımızdan yararlanın,gerçek zamanlı pdks kontrolunu sağlayın hem zamandan tasarruf edin hem iş gücünüzden, Personel Takip Sistemi, torpil yapmaz, haksız kazanç vermez çalışanları ve sistemi kontrol edeni kontrol eder böylelikle işverenler daha fazla zaman kazanırlar.

Parmak İzi Takip

Parmak izi, parmakların son eklemi ve uç kısmındaki kıvrımların meydana getirdiği iz, insan biometrisine uygun olarak yaratılmıştır. Bütün insanların parmak izleri birbirinden farklıdır.  Parmakların dış derisinde bulunan her kıvrımda ter gözenekleri vardır. Bu gözenekler en içteki deriye kadar uzanır.

Parmak izi okuyucu nasıl çalışır,Her bir gözenektende girinti çıkıntılar meydana gelir. Parmak izinin dış derisi herhangi bir hasara uğrasa hatta parmaktaki deriler tamamen dökülse bile parmak izi değişmez. Parmak izi değişmezlik ve benzemezlik özelliğine sahiptir. Tek yumurta ikizleri dahil olmak üzere her insanın parmak izi kişinin kendisine özeldir. İnsanların parmak uçlarında kimlikleri şifrelenmiştir. Onun içindir ki parmak izi kimlik saptamada kesin çözümdür. Lidertek parmak izi okuyucu sistemleri parmak izindeki girinti çıkıntıları matematiksel değerlere dönüştürür ve böylelikle bir şifreleme oluşturularak cihazlara kayıtlar alınır.

personel-devam-takip-pdks

Kartlı Takip Sistemi

ea457adccaa9e569cff05de9b4f3b04d_XL
Giriş Kontrol Sistemleri kullanılarak, bina içinde kapı giriş-çıkışlarını, kapı bulunmayan ana geçiş noktalarında, turnike ve benzeri mekanik ekipmanlarını araç giriş-çıkış noktalarında ise araç bariyerlerini kontrol altına alır. Geçiş noktalarına monte edilen kart ,parmakizi,göz retinası ve şifre okuyucularına kullanıcının kartını,tanımlı uzvu veya şifresini okuyucuya tanıtması ile sistem içeri Geçiş Yetkisi verecektir.

Teknocom, Giriş Kontrol Sistemleri donanım ve yazılımında büyük boyutlu proje uygulamaları için ideal bir ürün yelpazesine sahiptir. Sistem yapıları yüzlerce kart okuyucusu ve binlerce kart kullanıcısının kontrol edilebildiği boyutlara genişleyebilir şekilde tasarlanabilir.

Gelişen teknolojiye ayak uydurabilir nitelikte ve uyumlulukta farklı okuyucuları bünyesine entegre edilebilir sistemleri Teknocom, donanım yapılacak yapının özelliklerine ve müşterinin isteğine göre tasarlar ve uygular.